Odsłanianie zębów zatrzymanych

Odsłanianie zębów zatrzymanych to stosunkowo prosty, szybki i zupełnie bezbolesny zabieg chirurgiczny. Jak sama nazwa wskazuje polega on na odsłonięciu zęba (najczęściej kłów) – po wcześniejszym zlokalizowaniu go przy pomocy zdjęcia RTG – celem ściągnięcia go do łuku zębowego. Ściągnięcie zęba do łuku zębowego odbywa się za pomocą zamka ortodontycznego, który zostanie przyklejony do odsłoniętego zęba. Odsłanianie zębów zatrzymanych, jest pierwszym etapem leczenia ortodontycznego, które po upływie 14-24 miesięcy prowadzi do prawidłowego ustawienia zęba w łuku zębowym.

W OrtoVena zabieg odsłaniania zębów zatrzymanych, jest wykonywany przez jednego z najlepszych w Polsce specjalistów z zakresu chirurgii stomatologicznej!

Z uwagi na posiadane kwalifikacje, doświadczenie i umiejętności naszego specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej zabieg odsłaniania zębów zatrzymanych w OrtoVena nie stanowi dla naszych Pacjentów żadnego problemu. Dlatego też polecamy Ci najlepszego chirurga stomatologicznego w Krakowie i jednego z najzdolniejszych w Polsce. Przekonaj się sam!