Ortodoncja dla Gwiazd

Długoletnie doświadczenie w praktyce ortodontycznej oraz profesjonalizm świadczonych przez na usług sprawiły, że jako OrtoVena zdobyliśmy zaufanie już wielu Pacjentów, wśród których znajdują się m.in. gwiazdy sportu, mediów oraz show biznesu. Dla nas to ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej, wytężonej pracy, która jest naszą pasją. Z leczenie w OrtoVena korzystali i korzystają m.in.

Milik

Arkadiusz Milik
piłka nożna
Reprezentant Polski w Piłce Nożnej. Zdobywca pierwszej, niezapomnianej bramki w pamiętnym meczu z Niemcami na Stadionie Narodowym w Warszawie w 2014 r. Ostatecznie mecz zakończył się historycznym zwycięstwem Polaków, którzy w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy UEFA 2016 pokonali reprezentację Niemiec 2:0.

POLSKA - IRLANDIA

Michał Pazdan
piłka nożna
Były reprezentant Polski w Piłce Nożnej. Jest wychowankiem Hutnika Kraków. W maju 2008 r. ówczesny selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker powołał go do kadry na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które odbyły się w Austrii i Szwajcarii.

a395

Emilia Jaworska
Badminton
Zawodniczka MKS Spartakus Niepołomice. Mimo młodego wieku Emilia jest już złotą medalistką Mistrzostw Polski Juniorów w Badmintonie. Ponadto indywidualnie zdobyła także srebrny i brązowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. To wschodząca gwiazda i jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek polskiego badmintona.