Ortodoncja dla pacjentów opercyjnych

OrtoVena to jedyna klinika ortodontyczna w Krakowie posiadająca bogate już doświadczenie w przygotowywaniu pacjentów ortodontycznych do leczenia operacyjnego. Takiemu leczeniu są poddawani Pacjenci, u których stwierdzono wady szkieletowe w obrębie twarzoczaszki (np. progenię – czyli nadmierna wielkość żuchwy, która u Pacjenta rodzi problemy z prawidłową funkcją żucia). Proces leczenia przebiega w ten sposób, że po wykonaniu niezbędnych analiz zdjęć cefalometrycznych i rysów twarzy ortodonta, we współpracy z chirurgiem szczękowo – twarzowym, ortodonta przygotowuje zęby Pacjenta do zabiegu chirurgicznego. Po jego przeprowadzeniu Pacjent kontynuuje jeszcze przez jakiś czas leczenie ortodontyczne (nosi aparat), którego celem jest ustabilizowanie prawidłowo ustawionych zębów, czy też zgryzu.

W OrtoVena pod okiem najlepszych specjalistów prowadzimy i przygotowujemy Pacjentów do leczenia chirurgiczno – ortodontycznego

W Ortovena każdy pacjent poddawany leczeniu chirurgiczno – ortodontycznemu, jest prowadzony przez specjalistę ortodontą, chirurga szczękowo – twarzowego, gnatologa i nie rzadko także przez periodontologa. Wszyscy wymienieni specjaliści razem ze sobą współpracują oraz analizują konkretny przypadek, aby osiągnąć jak najlepsze efekty leczenie przedoperacyjnego, operacyjnego i pooperacyjnego. Wspólne konsultacje, wymiana doświadczeń oraz chęć dzielenia się wiedzą sprawia, że nasi specjaliści zyskali uznanie wielu Pacjentów, którzy w OrtoVena byli i są ciągle przygotowywani do leczenia chirurgiczno – ortodontycznego.