Klinika

OrtoVena to nowoczesna klinika ortodontyczna, posiadająca blisko 10-letnie doświadczenie w leczeniu wad zgryzu. Naszym Pacjentom oferujemy najwyższy standard usług w zakresie leczenia wad gryzu, z wykorzystaniem najnowocześniejszych na świecie metod i technik leczenia ortodontycznego. Nazwa naszej kliniki OrtoVena stanowi odziweciedlenie naszej filozofii, jaką realizujemy w podejściu do pracy i Pacjentów. Ortos z łaciny oznacza bowiem – prosty, zaś Vena – źródło. Tym samym chcemy, aby nasza klinika była dla każdego z naszych Pacjentów źródłem zdrowego i prostego uśmiechu.

Ortovenę wyróżnia to, że jako jedyna klinika w Krakowie i Małopolsce (i jedna z nielicznych w Polsce) specjalizuje się stricte w leczeniu ortodontycznym, zatrudniając przy tym wysoko wykwalifikowaną kadrę tylko i wyłącznie specjalistów ortodontów, z odbytą specjalizacją z ortodoncji i zdanym państwowym egzaminem uprawniającym do tytułu – specjalista ortodonta. Ponadto, w OrtoVena przypadki ortodontyczne są konsultowane z innymi specjalistami, nie tylko z ortodoncji, aby przygotować najbardziej optymalny dla Pacjenta plan leczenia.

OrtoVena to ortodoncja na światowym poziomie zapewniająca zdrowy, piękny i trwały uśmiech na każdy dzień!

W OrtoVena oferujemy Naszym Pacjentom – dzieciom, młodzieży, osobą dorosłym i starszym – leczenie wad zgryzu z wykorzystaniem najnowocześniejszych na świecie metod i technik leczenia ortodontycznego. W OrtoVena zasadą jest, że nie stosujemy żadnych produktów typu made in china, a jedynie produkty wiodących firm ortodontycznych i stomatologicznych na świecie, w tym m.in.: 3M, OC – Ortho Classic, AO – American Orthodonctics, BIOMET, Braun, Oral B, itp.

Współczesna ortodoncja to nie tylko prostowanie zębów, dlatego w naszej klinice lekarze ortodonci zajmują się badaniem i zapobieganiem morfologicznym oraz czynnościowym zaburzeniom narządu żucia tak u dzieci, jak i osób dorosłych.