Ortodoncja dla pacjentów z zagranicy

To usługa leczenia ortodontycznego skierowana do osób, które na co dzień przebywają, pracują czy też pobierają naukę poza granicami naszego kraju. Leczenia ortodontyczne pacjentów z zagranicy, jest możliwe głównie ze względu na możliwości, jaki oferują aparaty samoligaturujące, które pozwalają na odbywanie wizyt co 2-3 miesiące. To sprawia, że Pacjent nie musi często odbywać wizyt kontrolnych, a tym samym ponosić dodatkowych kosztów związanych z przyjazdem do kraju a to oznacza, że wystarczy, jeśli w ciągu 1 roku Pacjent odwiedzi nasz kraj od 4 do 6 razy.

Niewątpliwą zaletą dla Pacjentów, którzy na co dzień pracują w takich choćby krajach, jak: Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Dania, Austria, Irlandia, jest fakt związany z kosztami leczenia ortodontycznego, które w Polsce jest kilkakrotnie tańsze niż za granicą. Tytułem przykładu warto wskazać choćby na koszty leczenia ortodontycznego w Wielkiej Brytanii, gdzie tylko ceny aparatów ortodontycznych (góra/dół), nie wliczając w to wizyt kontrolnych, wahają się w przedziale od 2000 do nawet 3600 funtów. Podczas gdy w Polsce cena tych samych aparatów waha się od od 500 do 1000 funtów. Jeśliby nawet uwzględnić koszty przylotu do kraju, to i tak cena leczenia nigdy nie osiągnie takich kwot, jakie są za granicą.

W OrtoVena ortodoncja nie zna granic!

W OrtoVena od lat dysponujemy specjalną ofertą skierowaną do tego typu Pacjentów. Dogodne usytuowanie naszej kliniki w mieście oraz dróg dojazdowych do lotniska w Krakowie – Balicach, sprawia że w ciągu zaledwie 20 minut mogą Państwo z lotniska przemieścić się do OrtoVena.

 W OrtoVena każdy Pacjent z zagranicy poddany leczeniu ortodontycznemu może liczyć na:

  • profesjonalną obsługę specjalistów ortodontów,
  • elastyczne ustalanie wizyt kontrolnych, w tym także w soboty i niedziele (dotyczy to tylko i wyłącznie Pacjentów z zagranicy),
  • szczoteczkę ortodontyczną do pielęgnacji aparatu ortodontycznego i jamu ustnej,
  • mapkę Krakowa,
  • zamawianie TAXI z rabatem, jako Pacjent OrtoVena.