Piękne usta (stomygen lips)

Jeśli jesteś już szczęśliwą „właścicielką” pięknego uśmiechu, którego podstawowymi atrybutami są zdrowe, proste i białe zęby, to czas na to, abyś wykonała jeszcze jeden, ostatni już krok, który sprawi, że Twój uśmiech będzie oczarowujący. Co to za krok i jak go dokonać? To proste! Poddaj się w OrtoVena bezbolesnemu zabiegowi Piękne usta (stomygen lips). Jest to zabieg dedykowany kobietą, które marzą nie tylko o pięknych zębach, ale także i pięknych ustach, które w połączeniu dają gwarantuję pięknego uśmiechu na długie lata.

zdrowe zęby + proste zęby + białe zęby + piękne usta = czarujący uśmiech

Zabieg piękne usta (stomygen lips) wykonywany w OrtoVena przez wykwalifikowanego lekarza stomatologa, to niespełna 30 minutowy zabieg polegający na subtelnym zwiększeniu objętości ust, podkreśleniu konturu warg, wygładzeniu zmarszczek w kącikach ust oraz zniwelowaniu ich asymetryczności przy pomocy specjalnego wypełniacza zawierającego kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy to substancja, która – co niezwykle ważne – naturalnie występuje w organizmie człowieka w postaci soli sodowej, która systematycznie ulega wypłukiwaniu. W konsekwencji twoje usta z biegiem lat ulegają pomniejszeniu i zmarszczeniu.

piękne usta

Po zakończonym zabiegu każdy z pacjentów otrzymuje specjalny pozabiegowy aktywator (krem) do ust, którego zadaniem jest pielęgnacja tkanek ust po przeprowadzonym zabiegu. Dzięki jego specjalnym właściwością już po trzech dniach od zabiegu Twoje usta stają się naturalnie piękne i powabne.

Tylko Świat Pięknych Ust czyni cały świat piękniejszym. Bądź jego częścią!

Dołącz, już dziś, do Świata Pięknych Ust. Zaufaj, jak inni nasi Pacjenci, naszym kwalifikacją i efektom. Szczegółowe informacje można uzyskać podczas każdej wizyty w Ortovenie lub pod numerem telefonu (12) 268 08 88. Koszt zabiegu to jedyne 600 zł.